logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Siemens EQ5 TE503501DE/10 - gdzie zamontować koło zębate 2cm?

Reflekt 23 Lis 2017 22:21 633 2
REKLAMA
  • #1 16844958
    Reflekt
    Poziom 17  
    Posty: 417
    Pomógł: 1
    Ocena: 58
    Witam, podczas rozbiórki ekspresu wypadło koło zębate około 2cm średnicy, nie mogę znaleźć miejsca gdzie powinno być zamontowane - czy ktoś z was zna budowę tego ekspresu na tyle, żeby podpowiedzieć gdzie koło powinno być zamontowane?
  • REKLAMA
  • #2 16851520
    machnicki.krzysztof
    Poziom 12  
    Posty: 190
    Pomógł: 12
    Ocena: 78
    Mam nadzieję, że załącznik Ci pomoże.
    Załączniki:
    • ekspres.pdf (232.03 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
REKLAMA