Witam, podczas rozbiórki ekspresu wypadło koło zębate około 2cm średnicy, nie mogę znaleźć miejsca gdzie powinno być zamontowane - czy ktoś z was zna budowę tego ekspresu na tyle, żeby podpowiedzieć gdzie koło powinno być zamontowane?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam