Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

ITI 5720sx i Sagemcom DSIW74 - Co można zrobić z tym sprzętem ?

28 Lis 2017 12:04 1389 5
  • Poziom 29  
    Witam, znajomy robił porządki i podarował mi dwa urządzenia , tuner iti-5720sx, oraz Sagemcom DSIW74, nawet ze starymi kartami w środku, z tego co wiem były to abonamentowe tunery, co można z nich zrobić ? jest jakieś alternatywne oprogramowanie, albo cokolwiek ?
  • Poziom 21  
    Możesz na przykład sprzedać na części, wewnątrz pierwszego dekodera jest chyba dysk HDD 3.5'' ;)
  • Poziom 29  
    Tak dysk już opanowałem jest tam 500gb, tak szukam i szukam, ale nie widzę możliwości wykorzystania tych urządzeń z innymi kartami, lub nawet bez kart jako odtwarzacz multimedialny.
  • Poziom 21  
    Nie wiem jak z +, ale w CP masz przypisanie karty do dekodera i bez aktywnej/docelowej karty nic nie zrobisz. Chcesz się bawić w grubsze sprawy, o ile są możliwe, to najzwyklej nie będą opłacalne - ale to tylko moje zdanie ;)
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 29  
    Dysk już sprawny odblokowany, co do tunerów tak mam je z kartami jedna jest "cyfra+" druga to "n", czyli pewnie tylko ruszą kanały FTA i tyle w temacie, ewentualnie na części, ten wifibox+ ładnie wygląda ale działa niesamowicie wolno...

Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam.