Witam!!! RM jak w opisie, przy odtwarzaniu płyt cd zniemia się samoistnie siła głosu,raz ciszej raz głosniej. Czy ta usterka moze być spowodowana defektem lasera? Bardzo prosze o cenne wskazówki i porady! Pozdrox!!!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam