Witam!
Od wczoraj Facebook strasznie wolno się wczytuje, właściwie nie jestem w stanie z niego korzystać. Wcześniej problem występował raz na 2-3 tygodnie. Od wczoraj do chwili obecnej nie jestem w stanie praktycznie w ogóle nic zrobić na FB. Na telefonie wszystko śmiga, na laptopie, który jest podpięty do tego samego łącza również. Komputer formatowałem w zeszłym roku w lutym, ale nie jest jakoś strasznie zawalony ( nie pobieram filmów/gier ). Skanowałem kompa Anty-Malwerem i było parę wirusów, które wykasowałem, wyczyściłem wszystko CCleanerem i dalej nic. Problem występuje na każdej przeglądarce (chrome,mozilla,opera). Mam Avasta, dodałem stronę do zaufanych ( aby nie skanował jej antywirus ) i też nic. Chciałbym aby format był ostatecznością...
Link do skana z OTL'a
http://wklej.org/id/3307984/
Od wczoraj Facebook strasznie wolno się wczytuje, właściwie nie jestem w stanie z niego korzystać. Wcześniej problem występował raz na 2-3 tygodnie. Od wczoraj do chwili obecnej nie jestem w stanie praktycznie w ogóle nic zrobić na FB. Na telefonie wszystko śmiga, na laptopie, który jest podpięty do tego samego łącza również. Komputer formatowałem w zeszłym roku w lutym, ale nie jest jakoś strasznie zawalony ( nie pobieram filmów/gier ). Skanowałem kompa Anty-Malwerem i było parę wirusów, które wykasowałem, wyczyściłem wszystko CCleanerem i dalej nic. Problem występuje na każdej przeglądarce (chrome,mozilla,opera). Mam Avasta, dodałem stronę do zaufanych ( aby nie skanował jej antywirus ) i też nic. Chciałbym aby format był ostatecznością...
Link do skana z OTL'a
http://wklej.org/id/3307984/