Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Beko GN162420 - błąd E9

03 Gru 2017 20:55 2082 3
  • Poziom 1  
    Witam, zapala się błąd w lodówce Beko E9 i nie podaje lodu, co mam robić?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.

• Poziom 39  
    at1386 napisał:
    Witam, zapala się błąd w lodówce Beko E9 i nie podaje lodu, co mam robić?

Pić drinki bez lodu?

E9 - If switch does not change as described during initialisation or, while rotating ice machine, if switch position does not change in 1 minute. The icemaker should not operate.

Check wiring
    Check icemaker unit

Trzeba się przyjrzeć mechanizmowi kostkarki.
  • Poziom 17  
    Ja odświeżę ten temat, ta sama lodówka, kostkarka nie działa, ale jak ją wyjąć?
    Żeby wyjąć kostkarkę muszę wyjąć taki śmieszny plastik nad kostkarką, a ten ząbek wydaje się być większy, niż dziurka na ząbek. Ciągnąłem dośc mocno, ale boję się połamać. Próbowałem też zdemontować cały mechanizm, odkręciłem śrubkę na środku, ale coś jeszcze trzyma. Czy ktoś ma service manual i jest w stanie się podzielić tą stroną? Dziękuję.
  • Poziom 1  
    Witam,
    Chciałbym odświeżyć temat.
    Świeci się czerwony wykrzyknik, mruga błąd E9, nie produkuje lodu ( ten pojemniczek gdzie go wytwarza jest pochylony w dół, wirnik kręci, woda leci po przełączeniu na funkcje podawania wody)
    Czy to problem z kostkarką czy kwestia skasowania błędu? Ps. Jeśli do skasowania, będę wdzięczny za instrukcje jak to zrobić
    Model GN 162430