Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lenovo TAB 2 A10-70L - Odzyskanie hasła z za gwiazdek

07 Gru 2017 20:04 561 2
 • Poziom 3  
  Witam
  Mam taką sytuację. Muszę odzyskać hasło na "sztywno" wpisane w program pocztowy systemu Android 5.0.1. Hasło jest ukryte za gwiazdkami. Niestety nie ma możliwości odzyskania konta w inny sposób. Poczta na wp.pl. Rootowanie raczej nie wchodzi w grę bo wiąże się z ryzykiem uszkodzenia sprzętu lub/i utraty danych. Poczta w samym programie pocztowym wysyła się i odbiera bez problemu ale potrzebuje jej używać na komputerze stacjonarnym
  Ma ktoś pomysł ?
 • Poziom 38  
  Zakładając konto na WP podaje się zazwyczaj e-mail na inne konto lub ustawia zapytanie przypominające hasło a jak nie to kontaktuj się z serwisem poczty.
 • Poziom 3  
  gradek83 napisał:
  Zakładając konto na WP podaje się zazwyczaj e-mail na inne konto lub ustawia zapytanie przypominające hasło a jak nie to kontaktuj się z serwisem poczty.


  Dzięk ale kontakt z WP nic by nie dał. Brak jakichkolwiek kanałów autoryzacyjnych.

  Natomiast znalazłem inną metodę na odzyskanie hasła z programu pocztowego w Androidzie w takiej sytuacji.
  Należy pobrać program w rodzaju emulator serwera poczty np. Network Password Recovery Wizard ( ten akurat w wersji trial nie pokazuje haseł )
  Zainstalować na komputerze w tej samej sieci wifi co nasz tablet. Skonfigurować i uruchomić.
  W tablecie w programie pocztowym w konfiguracji dotyczącej imap/pop3, nazwę serwera zmieniamy na adres ip naszego komputera. Co ważne szyfrowanie haseł wyłączamy. Oczywiście hasła nie tykamy. Na tak zmienionej konfiguracji próbujemy odebrać pocztę. Jeśli wszystko dobrze skonfigurowaliśmy na ekranie komputera powinno nam wyskoczyć hasło.

  Jeśli używamy innego klienta poczty na androidzie chyba warto wcześniej skonfigurować inny adres pocztowy. Warto w ten sposób sprawdzić czy grzebanie w konfiguracji imap z automatu nie usuwa hasła.

  No to zamykam - dzięki