Czy ten komunikat oznacza awarie czujnika położenia wału korbowego? Nie mogę go znaleźć. Jest tylko czujnik na walkę rozrządu. Czy ten silnik ma tylko ten jeden czujnik przy rozrządzie?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam