Dziś zmieniłem moduł na początku jak założylem go to gasilem motor przełącznikem kabel czarno biały był wpiety do modułu ale stacyjka nie mogłem go zgasic i terzaz znowu niema iskry muszę wypiac kabel z modułu
Bo ten czarno-biały kabel podaje masę na moduł, co powoduje brak iskry i gaszenie silnika. Identycznie działa jedna z sekcji stacyjki. Po przekręceniu na OFF ma zewrzeć ten kabel do masy, po przekręceniu na ON ma go rozewrzeć. Sprawdź dokąd biegnie ten czarno-biały kabel.