Mam sterownik Mitsubishi z interfejsem FX2N-422-bd.
Poszukuje informacji o pinach w tym złączu lub schematu kabla.
A może ktoś ma pomysł jak przejść na rs232.
Poszukuje informacji o pinach w tym złączu lub schematu kabla.
A może ktoś ma pomysł jak przejść na rs232.