logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Głośnik Bluetooth JBL Flip 4 nie reaguje.

MZgame 30 Sty 2018 17:12 7932 4
REKLAMA
  • #1 17000204
    MZgame
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Głośnik Witam, głośnik Bluetooth JBL Flip 4 zakupiłem jakiś miesiąc temu. Wczoraj gdy, jak zwykle słuchałem muzyki, on wyłączył się. Od tego czasu nie reaguje na nic, nie da się go włączyć. Jedynym sposobem na to jest podłączenie go do ładowania. Włączy się on zapalą diody informujące o stanie baterii, jednak nie uda się go połączyć ani nic zrobić. Próżno również łączyć go po kablu, to też się nie uda. Głośnik był używany spokojnie do sluchania muzyki podczas drogi ze szkoły oraz w domu. Nie doświadczył zaburzenia w wodzie, ochlapania ani nawet upadku.
    PROSZĘ O POMOC!
    z góry dziękuję![/b]
  • REKLAMA
  • #2 17000364
    nomudrek
    Poziom 36  
    Posty: 2241
    Pomógł: 406
    Ocena: 469
    Jaki stan baterii pokazywały diody? Wyłączenie się głośnika wskazuje na to iż bateria została nadmiernie rozładowana, trzeba podłączyć pod ładowarkę na parę godzin aby bateria została przywrócona do życia. Gdy próba naładowania się nie powiedzie pozostanie oddać do sklepu.
  • REKLAMA
  • #3 17000531
    MZgame
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    4/5 diod. Jak mówiłem wyłączył się sam z niczego
  • REKLAMA
  • #4 17000764
    nomudrek
    Poziom 36  
    Posty: 2241
    Pomógł: 406
    Ocena: 469
    Z uwagi że głośnik podlega gwarancji radzę oddać go do sprzedawcy lub do serwisu. Głośnik był kupiony w sklepie i posiada gwarancję?
  • #5 17004398
    MZgame
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Ocena: 1
    Tak podlega, wysłałem go wczoraj do serwisu.
REKLAMA