Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Połączenie konta google z telefonu - Samsung Galaxy A3 2017

07 Feb 2018 15:13 13998 2
  • Level 1  
    Wczoraj ściął mi się telefon - Samsung Galaxy A3 2017 - najpierw się wyłączył potem pojawiła się informacja o resecie telefonu i powróceniu do ustawień fabrycznych. Po włączeniu telefonu następuje konfiguracja która zatrzymuje się w momencie gdy trzeba wpisać dane konta google które wcześniej było skonfigurowane z tym urządzeniem - wpisuje je (adres hasło) ale wyskakuje komunikat "nie można zalogować się na urządzeniu z powodu nieznanego błędu, spróbuj zalogować się z innego konta bądz po upływie 24h" Próbowałam również z innego, ale jest to samo. Logując się na te konta przez przeglądarkę na laptopie wszystko działa.
    Ktoś mógłby coś na to poradzić? Można to jakoś ominąć w mało skomplikowany sposób? Nie ukrywam, że jestem trochę zielona jeśli chodzi o takie rzeczy
    Telefon był brany w raz z abonamentem w salonie - Czy jeśli tam się udam oni coś poradzą (telefon ma gwarancje) czy raczej umyją ręce i będzie trzeba udać się do serwisu?
    Dodam, że ja sama nie przeprowadzałam żadnego resetu itp to sam telefon podczas użytkowania "tak się zachował"
    Będę wdzięczna za pomoc
  • Helpful post
    Level 32  
    Tu aż się prosi o usługę gwarancyjną. Podejrzewam że bez usługi serwisowej się nie obejdzie. Lepiej nic nie kombinuj, oni to zrobią po fachowemu.
  • Helpful post
    Admin of GSM Group
    Sama tego nie zrobisz, oddaj telefon na naprawę gwarancyjną.