Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Połączenie konta google z telefonu - Samsung Galaxy A3 2017

07 Lut 2018 15:13 8772 2
 • Poziom 1  
  Wczoraj ściął mi się telefon - Samsung Galaxy A3 2017 - najpierw się wyłączył potem pojawiła się informacja o resecie telefonu i powróceniu do ustawień fabrycznych. Po włączeniu telefonu następuje konfiguracja która zatrzymuje się w momencie gdy trzeba wpisać dane konta google które wcześniej było skonfigurowane z tym urządzeniem - wpisuje je (adres hasło) ale wyskakuje komunikat "nie można zalogować się na urządzeniu z powodu nieznanego błędu, spróbuj zalogować się z innego konta bądz po upływie 24h" Próbowałam również z innego, ale jest to samo. Logując się na te konta przez przeglądarkę na laptopie wszystko działa.
  Ktoś mógłby coś na to poradzić? Można to jakoś ominąć w mało skomplikowany sposób? Nie ukrywam, że jestem trochę zielona jeśli chodzi o takie rzeczy
  Telefon był brany w raz z abonamentem w salonie - Czy jeśli tam się udam oni coś poradzą (telefon ma gwarancje) czy raczej umyją ręce i będzie trzeba udać się do serwisu?
  Dodam, że ja sama nie przeprowadzałam żadnego resetu itp to sam telefon podczas użytkowania "tak się zachował"
  Będę wdzięczna za pomoc
 • Pomocny post
  Poziom 31  
  Tu aż się prosi o usługę gwarancyjną. Podejrzewam że bez usługi serwisowej się nie obejdzie. Lepiej nic nie kombinuj, oni to zrobią po fachowemu.
 • Pomocny post
  Admin grupy GSM
  Sama tego nie zrobisz, oddaj telefon na naprawę gwarancyjną.