Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kierownica sama skręca w lewo i nie mogę jej skalibrować

MastiPL 10 Feb 2018 21:02 10665 2
    MastiPL
    Level 5  
    Witam. Mam problem. Kupiłem kierownicę Tracer Drifter i będąc prosto skręca lekko w lewo. Dodatkowo aby skręcić w lewo to wystarczy że leciutko przechylę w tamtą stronę kierownicę. wręcz przeciwnie jeżeli chce skręcic w prawo. wtedy muszę przekręcić kierownice prawie do połowy. Zainstalowałem najnowsze sterowniki. Wchodząc w zakładkę kontrolery do gier i właściwości nie ma tam żadnego przycisku do kalibracji. widać tam tylko przyciski i skręt kierownicy. Oczywiscie jest lekko przekrzywiony w lewo mimo iż kierownica jest prosto. I teraz co moge zrobić? Da się to jakoś naprawić? albo skalibrować? jest może jakiś program do kalibracji? Proszę o pomoc z góry dzieki
    dt1
    Admin of Computers group
    Witaj. Według instrukcji kierownica kalibruje się sama podczas włączania zasilania, więc pozycja, w której była podczas włączenia powinna zostać uznana jako neutralna.

Spróbuj zmniejszyć czułość pokrętłem na minimum, wtedy wyłącz i podłącz raz jeszcze. Coś się zmieni?
    MastiPL
    Level 5  
    dzięki wielkie. przy instalacji sterownikow przekręciłem ją trochę na prawo i już jest dobrze. jeszcze raz wielkie dzięki