Witam, noszę się z zamiarem kupna nowej wkrętarki. Używana będzie amatorsko i okazjonalnie. Potrzebuję czegoś na akumulator. Budżet do 300 zł. Zastanawiam się nad kupnem jednej z dwóch co wpadły mi w oko, mianowicie:
https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszy...er=asc&skip=10&take=10&page=2&_=1519429397440
https://www.budujesz.pl/yato-wiertarko-wkreta...akumulatorowa-18v-2ah-li-ion-yt-82780-416882/
Proszę o opinię która z tych dwóch będzie lepsza i propozycje czegoś innego.
Z góry dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam.
https://www.jula.pl/catalog/narzedzia-i-maszy...er=asc&skip=10&take=10&page=2&_=1519429397440
https://www.budujesz.pl/yato-wiertarko-wkreta...akumulatorowa-18v-2ah-li-ion-yt-82780-416882/
Proszę o opinię która z tych dwóch będzie lepsza i propozycje czegoś innego.
Z góry dziękuję za podpowiedź.
Pozdrawiam.