Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

YAMAHA AS 501-JAMO vs TONSIL

piotrbily1978 27 Lut 2018 21:43 348 2
  • #1 27 Lut 2018 21:43
    piotrbily1978
    Poziom 4  

Witam,mam pytanie do znawcow sprzetu audio.Mianowicie,posiadam jednostke YAMAHA AS 501 z zestawem glosnikow JAMO c95.Chcialbym wymienic kolumny na Tonsil MaestroIII.Mialem kiedys zestaw kolumn podlogowych firmy TONSIL ale bylo to jakies 20 lat temu.Teraz chcialbym powrocic do znanej Polskiej firmy TONSIL.Pytanie moje brzmi nastepujaco,czy sprzedajac w/w kolumny JAMO i kupujac nowe kolumny TONSIL zyskam cos na mocy jak rowniez na jakosci dzwieku.Dodajac ze jakosc dzwieku gra pierwsza role,aczkolwiek jednostka jest dosyc mocna i nie chcialbym za chwile zmieniac glosnikow.Poczytalem troche na google o w/w zestawie glosnikow TONSIL ale chcialbym zaciagnac opinii ludzi ktorzy znaja sie na tego typu sprzecie lub posiadaja w/w zestaw i moga przyblizyc troche temat zwiazany z jakoscia wykonania jak rowniez z jakoscia dzwieku.Jednym zdaniem(ma dawac basem i byc mega czysto) nie mam porownania innych zestawow glosnikowych do kwoty 2500zl.Jezeli mozna to prosilbym o jakies opinie za lub przeciw tym TONSILOM lub sugestie w tej cenie kupna innego zesawu.Z gory dziekuje za info. pozdrawiam.

0 2
  • #2 28 Lut 2018 22:01
    DawidMa
    Poziom 5  

Jak chcesz czegoś mocnego o dobrej jakości dźwięku to jbl e100 akurat maestroIII nie słyszałem ale tonsil nie słynie z jakości dźwięku najlepiej pojedź do sklepu i odsłuchaj.

0
  • #3 02 Mar 2018 12:21
    indianin11
    Poziom 21  

Jeśli zależy ci na Tonsilu to lepszym rozwiązaniem od Maestro III będzie Siesta. Dźwiękowo to jeden z najlepszych wyrobów fabryki z Wrześni.

0