Witam. Przepraszam jeśli wbiłem się z tematem w nieodpowiednie miejsce. Mam pytanie do Państwa o wzmacniacz Technics SU-V570 PXS CAP. Wszystko sprawne, piękny stan, ale... Rozwlekły bas, nie jest krótki i dynamiczny ale rozwlekły i słabe wysokie tony w porównaniu z innymi sprzętami. Miałem kiedyś SU-810 i mimo tego że to zwykły model to bas był ostry i fajny a wysokie tony słyszalne i wyraźne. Podkreślam że wszystko jest sprawne a nie chcę zmieniać sprzętu. Co to może być ? czy ktoś z Państwa miał już podobny przypadek ? będę wdzięczny za sugestie. Pozdrawiam