Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Najlepszy darmowy obecnie program antywirusowy

Morgotheron 08 Mar 2018 19:23 1653 6
  • #1 08 Mar 2018 19:23
    Morgotheron
    Poziom 6  

Trendy się zmieniają, widziałem jakieś stare info o programach antywirusowych (ale trochę stare tematy i nie wiem jak jest obecnie), który obecnie jest najlepszy. Musi być darmowy. Ja używam Comodo i coś tam blokuje, ale cały czas mi wysyła jakieś wiadomości o Geekbuddy i nie wiem w sumie czy taki dobry jest. Jaki byście mi polecili?

0 6
  • Pomocny post
    #2 08 Mar 2018 19:44
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Dobry płatny rozbudowany program antywirusowy z wysyłką kosztuje ok. 200zł na 3 komputery i licencją na 2 lata. 1 komputer / 1 rok to ok. 34zł. Miesięcznie to niecałe 3zł. Dziennie 10groszy.

Miałem kilka darmowych programów antywirusowych i zawsze coś było nie tak.

Ja tak robię, zbieram jeszcze dwóch chętnych i kupuję na 2-3 lata licencję. Chyba dasz radę odłożyć 70zł i cieszyć się tym do czego program jest stworzony. Programy darmowe zazwyczaj mają jakiś haczyk, bo wiadomo, że za darmo to nic nie ma.

Kolejna rzecz, że nawet byłby najlepszy i najskuteczniejszy program antywirusowy, a zatwierdzisz ładowanie niebezpiecznej strony, którą chce zablokować, albo pozwolisz na uruchomienie zainfekowanego pliku, to na własną prośbę pakujesz się w kłopoty i żaden antywirus nie pomoże.

0
  • Pomocny post
    #3 08 Mar 2018 19:44
    gumisie
    Poziom 38  

Witam.
    Ja od roku używam "360 Total Security" i na win 7 całkiem dobrze się sprawdza.
    Pozdrawiam

2
  • Pomocny post
    #4 09 Mar 2018 22:09
    artekideapop
    Poziom 13  

Polecam Ci Kaspersky Free PL. @Morgotheron

0
  • Pomocny post
    #5 10 Mar 2018 15:51
    irek6311
    Poziom 33  

Kilka darmowych:
    Avast! Free Antivirus 2017.
    Kaspersky Free.
    Microsoft Security Essentials 2017.
    Comodo AntiVirus.
    Avira Free Antivirus.
    Bitdefender Antivirus Free Edition.
    AVG AntiVirus Free 2017.
    Ad-Aware Antivirus Free.
    Ja używam Norton Security, jak zbierzesz 4 użytkowników to subskrypcja na 5 PC jest strawna i sensowna, druga sprawa to pełna kontrola nad tym co robisz w sieci, darmowe wersje są okrojone i co rusz monitują o przejście na płatną wersję.

0
  • Pomocny post
    #6 10 Mar 2018 16:20
    MARCIN.SLASK
    Specjalista AGD

Dzisiaj zakupiłem wspomniany program na 3 komputery, 2 lata (1 rok + 1 rok gratis) za 129zł za najbardziej rozbudowany program tego producenta. Niecałe 22zł/komp/rok.
    Wersja BOX w znanej sieci handlowej.

1
  • Pomocny post
    #7 10 Mar 2018 22:56
    PeCetowy
    Poziom 8  

Ja osobiście używam Windows Defender i jestem z niego bardzo zadowolony. Mój komputer działa świetnie, jest wolny od wirusów, no i sam antywirus nie obciąża systemu. Jeżeli myślisz o innym rozwiązaniu to polecam również Baidu Antyvirus, używam go na kilku komputerach m.in. XP i 8.1, nie wyświetla bezsensownych monitów co chwilę, ma bardzo dużo funkcji ochrony i nie tylko, również dobrze chroni komputer przed niechcianym oprogramowaniem i podobnie jak rozwiązanie Microsoftu nie obciąża mocno systemu.

1