Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Orno wideodomofon Ip OR-VID 1045 + aplikacja MobileEyeDoor+ błąd logowania

suworow 13 Mar 2018 09:57 753 0
  • #1 13 Mar 2018 09:57
    suworow
    Moderator Zabezpieczeń

Jak w temacie. Pacjent połączony z siecią po WiFi ( zasięg raczej dobry) z trudem ale przeszedł jakoś logowanie. Dzwoni, ale nie ma fonii ani obrazu, ale za to wyświetla komunikat : błąd logowania na serwerze" Telefon z jakimś w miarę świeżym Androidem. Jakby wersja miała znaczenie mogę dopytać. Wiem że nie jest to produkt z najwyższej półki i sam przestrzegałem klienta przed podobnymi zabawkami, ale z drugiej strony podejmując się instalacji, a teraz zadając pytanie jestem zdecydowanie bliżej problemów z jakimi mierzą się często osoby szukające tu na forum pomocy ;)
    Wylogowanie i ponowne zalogowanie nie przyniosło rezultatów. Nie bawiłem się ustawieniami samej aplikacji.. zrobiło się już trochę późno.
    pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

ps.1 Nie wspomnę że czasami jakieś zabłąkane połączenie potrafi przyjść na telefon nawet po kilku minutach ( może to efekt powtarzanych po kilka razy prób)
    ps2. chyba pożyczę to od klienta i sam spróbuję na własnej sieci, własnym routerze ( kablowo i Wifi) na własnym telefonie....
    ps3.nawet sonoff ( ze sklepiku elektrody) urządzenie za kilka dolarów, loguje się do sieci i działa bez najmniejszych problemów.

0 0