Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

LG annonsuje telewizory premium na rok 2018 .

LOCOLOCO 14 Mar 2018 14:13 1215 0
 • #1
  LOCOLOCO
  sprzedawca - konsultant
  LG annonsuje telewizory premium na rok 2018 .

  Wzmocnienie przywództwa w ekspansji globalnego rynku telewizorów OLED z technologią ThinQ AI i α (Alpha) 9 - nowym procesorem obrazu.
  LG annonsuje telewizory premium na rok 2018 .
  SIGNATURE_W8_ (2010x1334)

  Firma LG Electronics (LG) zaprezentowała właśnie swoją linię 2018 TV z szeregiem nowych i innowacyjnych modeli OLED i SUPER UHD, demonstrując swoje zaangażowanie w prowadzenie globalnego rynku telewizji premium. Podczas premiery w Seulu firma LG wprowadziła na rynek nowe produkty wyposażone w ekskluzywną technologię sztucznej inteligencji ThinQ (AI) oraz zaawansowany procesor α (Alpha), który umożliwi umocnienie pozycji LG na światowym rynku telewizorów klasy premium. Rynek telewizorów OLED prognozuje sprzedaż w tym roku 2,5 miliona sztuk z poziomu 1,6 miliona w 2017 roku.

  Firma LG kontynuuje swoją działalność jako pionier dużej technologii wyświetlania OLED, wprowadzając na rynek dziesięć nowych modeli telewizorów OLED z funkcją AI na 2018 r., W tym modele z serii W8, G8, E8, C8 i B8. Każdy model może pochwalić się szeregiem czynników konstrukcyjnych od Picture-on-Wall (model 77 / 65W, do One Glass Screen (model 65G, Picture-on-Glass (model 65 / 55E i projektu Cinema Screen (model 77/65) / 55C8 i 65 / 55B. Rozmiary ekranu wynoszą od 55 do 77 cali. Do tego dziewięć telewizorów SUPER UHD obsługujących AI (modele SK95, SK85 i SK80) które dostępne będą w rozmiarach od 49 do 75 cali.

  Inteligentny procesor LG Alpha 9 zasilając wiodące na rynku telewizory W8, G8, E8 i C8 OLED firmy, pozwoli uzyskać lepsze obrazy i bardziej dokładne kolory z praktycznie dowolnego kąta widzenia, a także podnieść doskonałe poziomy czerni, znak rozpoznawczy firmy LG z telewizorów OLED. Dzięki dźwiękowi Dolby Atmos i optymalnej jakości obrazu, tegoroczne telewizory firmy LG zapewnią konsumentom wyjątkowe wrażenia wizualne.

  Linia SUPER UHD z obsługą AI jest zasilana przez LG Alpha 7, ten sam potężny procesor, który znalazł się w serii B8. W połączeniu z podświetlaniem Nano Cell i FALD, telewizory SUPER UHD z obsługą LG AI oferują najbardziej zaawansowaną jakość obrazu LCD w historii, dzięki głębszej czerni, ulepszonemu renderowaniu obrazu, ulepszonym szczegółom cieni i dokładnym kolorom z najszerszych kątów widzenia. Aby uzupełnić ulepszony komfort oglądania, nowe telewizory SUPER UHD obsługują także technologię Dolby Atmos, zapewniając też wrażenia audiowizualne.
  LG annonsuje telewizory premium na rok 2018 .
  Dzięki funkcjom AI osadzonym w zestawach, przeglądarka LG TV będzie obsługiwana głosem bezpośrednio z pilota, aby cieszyć się niezwykle wygodnymi funkcjami najnowszej zaawansowanej technologii asystenta głosowego. Osiągnie się to poprzez zastosowanie przetwarzania języka naturalnego (NLP) w celu zapewnienia inteligentnego sterowania aktywowanego głosem i łączności w oparciu o ekskluzywną platformę Deep Learning, Deep ThinQ.
  Telewizja LG ThinQ z obsługą technologii AI obsługuje usługi oparte na elektronicznym przewodniku po programach (EPG), aby dostarczać informacje w czasie rzeczywistym i lokalizować kanały oferujące pożądaną zawartość. Widzowie mogą powiedzieć "wyszukaj ścieżkę dźwiękową do tego filmu" lub "wyłącz telewizor po zakończeniu programu" bez powtarzania tytułu programu lub określania czasu.

  Technologia ThinQ firmy LG zapewnia ulepszone interaktywne wrażenia w najnowszej ofercie inteligentnych telewizorów firmy. Teraz telewizory LG ThinQ mają dostęp do innych inteligentnych produktów domowych, takich jak odkurzacze zrobotyzowane, klimatyzatory/oczyszczacze, inteligentne światła, inteligentne głośniki i wiele innych urządzeń podłączanych do telewizora za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. *

  A dzięki najnowocześniejszemu procesorowi LG Alpha 9 zasilającemu wiodące na rynku telewizory OLED, widzowie będą mogli doświadczyć dodatkowych ulepszeń. Telewizory SUPER UHD wyposażone w technologię LG Nano Cell wykorzystują podświetlenie z funkcją lokalnego przyciemniania (FALD), zapewniając głębszą czerń i ulepszone kolory, a także dopracowane detale cieni, dzięki którym można uzyskać bardziej realistyczne obrazy.

  NLP (przetwarzanie języka naturalnego) będzie dostępne w 14 krajach: Australii, Brazylii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Włoszech, Korei, Meksyku, Polsce, Rosji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i Turcji. W przypadku innych terytoriów użytkownicy będą korzystać z osadzonego NLP, wybierając jeden z dziesięciu głównych języków ustawień (angielski, francuski, niemiecki, hiszpański, włoski, portugalski brazylijski, polski, koreański, rosyjski i turecki).

  Jakość obrazu, która nadaje czary doskonałości.
  Najnowszy inteligentny procesor Alpha 9 firmy LG zapewnia realistyczne obrazy o niesamowicie bogatych kolorach, ostrości i głębi, co zapewnia większy realizm. Kluczową innowacją procesora jest czteroetapowy proces redukcji szumów, dwa razy więcej kroków niż w przypadku konwencjonalnych technik. Algorytm pozwala na większą kontrolę w celu zwiększenia klarowności obrazów, na które wpływają rozpraszające artefakty, w celu bardziej efektywnego renderowania płynnych gradacji.
  LG annonsuje telewizory premium na rok 2018 .
  Procesor poprawia także wydajność kolorów dzięki zaawansowanym funkcjom mapowania, które znacznie przybliżają kolory do oryginalnej zawartości. Alpha 9 został zaprojektowany do obsługi wysokiej częstotliwości wyświetlania klatek (HFR) w celu uzyskania płynniejszych i czystszych obrazów z prędkością 120 klatek na sekundę. Dzięki takiej technologii telewizory LG 2018 OLED mogą wyświetlać dowolne treści w najwyższej jakości, zapewniając naprawdę spektakularne wrażenia wizualne.

  Ultimate Cinema HDR Experience

  Telewizory LG 2018 OLED i LCD SUPER UHD wyposażone są w HDR, które gwarantują kinową jakość we wszystkich modelach dodając obsługę Advanced HDR Technicolor, bazując na spuściźnie LG obsługującej główne formaty HDR od Dolby Vision do HDR10 i HLG (hybrydowy log-gamma). Obrazy HDR są przetwarzane dynamicznie klatka po klatce za pomocą opatentowanego algorytmu LG, ulepszonego mapowania dynamicznych tonów. "Nasza najwyższej klasy oferta telewizorów OLED i SUPER UHD na 2018 r. wykazuje najwyższy postęp w technologii telewizorów - powiedział Brian Kwon, prezes LG Entertainment Home Entertainment Company . "LG nadal znajduje się w czołówce światowej branży wyświetlaczy, oferując konsumentom najlepsze możliwe doznania wizualne dzięki technologiom takim jak ThinQ AI i zaawansowanym w branży procesorom."