Witam
Mam problem dotyczący laptopa Windows 8. A dokładniej tak... Mój laptop ma jakiś problem z kartą sieciową. Nie widzi i nie może połączyć się z moją siecią wi-fi. Czy jeśli odinstaluję sterownik to będę mogła go ponownie zainstalować?
Proszę o szybką pomoc.
Model laptopa dodałem do tematu. RADU23
Mam problem dotyczący laptopa Windows 8. A dokładniej tak... Mój laptop ma jakiś problem z kartą sieciową. Nie widzi i nie może połączyć się z moją siecią wi-fi. Czy jeśli odinstaluję sterownik to będę mogła go ponownie zainstalować?
Proszę o szybką pomoc.
Model laptopa dodałem do tematu. RADU23