Witam, proszę o pomoc z naprawą ekspresu DeLonghi ECAM 23.460 Cappucino. Problem występuje podczas parzenia kawy, jak już kawa leci z dysz, wtedy woda leci ze sprzęgła spieniacza. Sprzęgło wymieniłem, ale nic nie pomogło, nadal leci. Po podłączeniu pojemnika na mleko również leci woda (o ile on jest pusty) oczywiście bez włączenia funkcji kawy za spienionym mlekiem. Z góry dziękuję za pomoc.