Mam problem z pralko wirówką DW500M wcale nie dział ani wirówka ani prani ,zasilanie jest.
Czemu temat piszesz wielkimi literami? Popraw.
skryn
Czemu temat piszesz wielkimi literami? Popraw.
skryn
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam