logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralko-wirówka Daewoo DW-500M nie działa - brak reakcji mimo zasilania

grzesiwek 19 Sie 2005 10:38 5267 3
REKLAMA
  • #1 1746530
    grzesiwek
    Poziom 13  
    Posty: 121
    Pomógł: 4
    Ocena: 59
    Mam problem z pralko wirówką DW500M wcale nie dział ani wirówka ani prani ,zasilanie jest.

    Czemu temat piszesz wielkimi literami? Popraw.
    skryn
  • REKLAMA
  • #2 1746587
    Konto nie istnieje
    Konto nie istnieje  
  • REKLAMA
  • #3 1749636
    samsu100
    Poziom 23  
    Posty: 369
    Pomógł: 58
    Ocena: 243
    A skąd wiadomo że jest zasilanie jak ta pralka nie ma żadnych kontrolek zasilania. Jest to na pewno problem z zasilaniem gdyż ta pralka ma dwa silniki: jeden od prania drugi od wirówki. Układy są niezależne. Silnik od prania włącza włącznik mechaniczny czasowy, zaś silnik wirówki mikrowyłącznik.
    Po prostu brak prądu.
  • #4 1838564
    PM090383
    Poziom 12  
    Posty: 107
    Ocena: 6
    Siemka odkręć dekiel z tyłu i zobacz gdzie idzie przewód zasilający najprawdopodobniej do woreczka foliowego (a w nim jest bezpiecznik o wartości 5A) PS daj znać jak znajdziesz
REKLAMA