Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SamsungUE32H6410smartTv-Brak możliwości obejrzenia filmów cda. Problem od 2 dni.

Milcia_6 15 Kwi 2018 20:22 180 3
  • #1 15 Kwi 2018 20:22
    Milcia_6
    Poziom 2  

Siem, mam taki mały i mega upierdliwy problem. Od kilku dni nie mogę oglądać filmów na cda lub zalukaj. Po kliknieciu w play film wgl nie zostaje otworzony, zero jakiekolwiek reakcji 😓 Oczywiście strona yt działa.. Wcześniej wszystko działało mi bez zarzutu. (Góra dwa dni temu było ok) I teraz nie wiem czemu tak sie stało.😑
    Druga sprawa nie wiem czy to wina lapka tej samej firmy ale mam problem tez hdmi wgl mojego laptopa nie widzi. Brak połączenia.. Może być przyczyną jakiegoś wira w lapku?!

0 3
  • #2 15 Kwi 2018 20:35
    kalendarmenn
    Poziom 4  

Wira raczej nie, ale możliwe, że HDMI jest źle podpięty. Miałem taki problem kiedyś. Dociśnij kabel z dwóch stron najbardziej jak potrafisz.
    A jeśli chodzi o CDA, czy zalukaj, to z jakiej przeglądarki korzystasz?

0
  • #3 15 Kwi 2018 20:45
    Milcia_6
    Poziom 2  

kalendarmenn napisał:
    Wira raczej nie, ale możliwe, że HDMI jest źle podpięty. Miałem taki problem kiedyś. Dociśnij kabel z dwóch stron najbardziej jak potrafisz.
    A jeśli chodzi o CDA, czy zalukaj, to z jakiej przeglądarki korzystasz?

WebBrowser taką mam wgrana w tv. Wcześniej wszystko działało mi bez zarzutu. Ale dzisiaj mój telewizor ma problem. 🤤Poza tym to można inna przegladarkę wgrać na tv?? Hm.. ?
    Hm.. jeśli chodzi o hmdi to robiłam to samo. I bez żadnego rezultatu.

0
  • #4 17 Kwi 2018 15:36
    kalendarmenn
    Poziom 4  

Nie powiedziałeś, że to telewizor.
    Mam 2 teorie:
    -Przeglądarka nie obsługuje odpowiednich wtyczek.
    -Przeglądarka nie obsługuje HTML 5.
    A jeśli chodzi o HDMI, to czy sprawdzałeś jak działa to na innych komputerach?
    Próbowałeś skorzystać z innego kabla?

P.S. Wyczyść wszystkie dane cache, pliki cookis i dane przeglądania w przeglądarce.
    Może zadziała.

0