Witam
Mam wrazenie, ze proces "Host uslugi: klient dns" strasznie spowalnia moj internet.
Mimo, ze uzywa tylko 0,1% sieci to za kazdym razem gdy gram i zlapie mnie lag ktory powoduje ze nic sie nie da zrobic to ten wlasnie proces zuzywa lacze, gdy tylko przestaje lag ustepuje.
Da sie jakos temu zaradzic?
Mam wrazenie, ze proces "Host uslugi: klient dns" strasznie spowalnia moj internet.
Mimo, ze uzywa tylko 0,1% sieci to za kazdym razem gdy gram i zlapie mnie lag ktory powoduje ze nic sie nie da zrobic to ten wlasnie proces zuzywa lacze, gdy tylko przestaje lag ustepuje.
Da sie jakos temu zaradzic?