logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Naprawa 3 Radii BECKER: Classic, Grand Prix, Avus - Usterki

herki68 21 Maj 2018 16:12 1677 2
REKLAMA
  • #1 17232891
    herki68
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Witam szanownych forumowiczów,

    mam 3 radia w których występują takie oto problemy:


    1.Radio Mercedes-Benz Classic

    *potencjometr głosu czasami skacze ( do przodu - do tylu ) przy regulacji siły nagłośnienia
    *czasem tylko występuje szum przy zwiększaniu siły głośności

    - czy istnieje możliwość naprawy samemu ( mam na myśli tutaj środki oczyszczające w sprayu ) ?


    2.Radio Becker GRAND PRIX CODE

    Radio po podłączeniu do sieci 12V nie reaguje ( podświetlenie panela działa - radio podłączane jest zgodnie ze schematem + bezpiecznik jest sprawdzony )


    3.Radio Becker AVUS CASSETTE CODE

    Przycisk włączania ( EIN ) nie działa poprawnie ( przy wciśnięciu "EIN" powinien zaskoczyć i zostać w pozycji włączonej )
    Radio uruchamia się, ale trzeba trzymać przycisk EIN by działało.

    Wyświetlacz ma jedna kreska uszkodzona ( fale radiowe 108,00 - to ósemka jest na swojej prawej kancie ucięta )

    Czy jest możliwość naprawienia przycisku ( lub ustawienia na stale EIN ) tak by radio odpalało automatycznie po uruchomieniu stacyjki ?

    Wyświetlacz - czy jest to już proces nieodwracalny czy może jest jeszcze szansa na naprawę ?

    Lub chętnie nawiąże kontakt z osoba która naprawia takie radia.

    Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi.
    Pozdrawiam
    Załączniki:
    • Naprawa 3 Radii BECKER: Classic, Grand Prix, Avus - Usterki IMG_4479.JPG (869.14 KB) Musisz być zalogowany, aby pobrać ten załącznik.
  • REKLAMA
  • #2 17233219
    Witold5
    Poziom 32  
    Posty: 2163
    Pomógł: 178
    Ocena: 727
    Jak sobie przypominam w Mercedesie regulacja głosu odbywa się automatycznie, czyli siła głosu sama się ustawia w zależności od szybkości auta. Opcję tą można wyłączyć programowo. Ja jednak nie pamiętam jak to się odbywa.
  • #3 17233655
    herki68
    Poziom 10  
    Posty: 8
    Witold5 napisał:
    Jak sobie przypominam w Mercedesie regulacja głosu odbywa się automatycznie, czyli siła głosu sama się ustawia w zależności od szybkości auta. Opcję tą można wyłączyć programowo. Ja jednak nie pamiętam jak to się odbywa.


    No dziękuje za zabranie głosu :D
REKLAMA