Witam ,problem się zrobił przypadkiem kiedy był podpięty dysk na usb z innego laptopa na którym były dwie partycje w laptopie w którym chciałem zrobić partycje po przez program partition magic 8 wykrył jakiś błąd i dałem niechcący ok i teraz na tym dysku podpiętym znikła mi cała partycja D a C jest oki ,wiecie jak to przywrócić nie tracąc danych z partycji D , dołączam fotki z partitiona i disktesta ,na innym kompie z system xp widzi obie partycje tylko na win 7 nie widać .