Na początku wszystko dzieje się normalnie. Ekspres grzeje wodę, zaświeca się zielone światło i gdy przełączam przycisk nic nie robi, tylko zaczyna migać na czerwono. Przestaje migać dopiero po wyłączeniu przyciskiem. Po ponownym włączeniu znowu świeci zielona dioda, ale gdy tylko przełączam na parzenie kawy nic się nie dzieje, tylko dioda miga na czerwono. Bojler grzeje, pompka podłączona bezpośrednio do gniazdka pompuje. Bezpiecznik na pompie jest ok. Co to może być?
Dziękuję i pozdrawiam
Irek
Dodano po 1 [godziny] 59 [minuty]:
Ok, temat do zamknięcia. Winowajca to przełącznik zamknięcia kapsułki. Dziękuję
Dziękuję i pozdrawiam
Irek
Dodano po 1 [godziny] 59 [minuty]:
Ok, temat do zamknięcia. Winowajca to przełącznik zamknięcia kapsułki. Dziękuję