Witam
Citroen C5 MKII LIFT 2.0HDI, skrzynia automatyczna AISIN AM6,przebieg 258tys.
Auto zmienia biegi płynnie.
Przed jazdą i rozgrzaniem silnika, na postoju przerzucając na D i R nie ma żadnych niepokojących objawów, ale gdy przejadę się autem i zatrzymam , daję na R jest mocne uderzenie, tylko dzieje sie to na R.
Po 10 minutach wchodzę do auta wbijam R i już nie ma tego uderzenia.
Może ktoś podpowie gdzie jest problem ?
Citroen C5 MKII LIFT 2.0HDI, skrzynia automatyczna AISIN AM6,przebieg 258tys.
Auto zmienia biegi płynnie.
Przed jazdą i rozgrzaniem silnika, na postoju przerzucając na D i R nie ma żadnych niepokojących objawów, ale gdy przejadę się autem i zatrzymam , daję na R jest mocne uderzenie, tylko dzieje sie to na R.
Po 10 minutach wchodzę do auta wbijam R i już nie ma tego uderzenia.
Może ktoś podpowie gdzie jest problem ?