Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jaka nowa drukarka laserowa, kolorowa do 800PLN.

sidi666 09 Cze 2018 16:15 597 3
  • #1 09 Cze 2018 16:15
    sidi666
    Poziom 7  

Dzień dobry.
    Rozglądam się za drukarką laserową, kolorową do małej firmy.
    Budżet do 800PLN.
    Brothera odpuszczam ze względu na marną jakość druku kolorowych zdjęć.

Na oku mam OKI c332dnw (plus taki, że widziałem jak działa - szybka i cicha. I według mnie z całkiem dobrą jakością wydruków kolorowych - choć w necie recenzenci oceniają tę jakość jako średnią). Minus taki, że chyba nie ma do niej zamienników tonerów w rozsądnych cenach - choć przyznam, że pobieżnie szukałem.

I drugi kandydat to HP LaserJet Pro M254dw - jakość wydruków podobno lepsza od tej OKI, ale wolniejsza i głośniejsza. Zamienniki tonerów łatwiej dostępne niż do OKI, choć na forach wyczytałem, że HP może kaprysić przy zamiennikach i odmówić współpracy (?). Ciut droższa od OKI. No i to HP - nie mam z tą firmą dobrych doświadczeń.

Którą z tych dwóch brać? A może polecicie coś innego do tych 800PLN z rozsądnymi cenami tonerów? Canon? Inne?
    Musi spełniać dwa warunki:
    - mieć WiFi
    - mieć wyświetlacz LCD.

Pozdrawiam.

0 3
  • #2 09 Cze 2018 20:34
    necavi
    Poziom 17  

Jeżeli kolorowa do zdjęć to nie laser. Wydruki zdjęć z droższych modeli jakie widziałem nijak mi się nie podobały, coś jak zdjęcia z kolorowej atramentówki Brothera (mistrz ekonomii, ale ta jakość...). Kolorowy laser w tej cenie to tylko do wykresów i rysunków.

0
  • #3 11 Cze 2018 14:01
    sidi666
    Poziom 7  

W grę wchodzi tylko kolorowa laserowa - wymóg dofinansowania i biznes planu.

0
  • #4 28 Cze 2018 12:15
    baru0
    Poziom 9  

Jeżeli można podepnę się do tematu bo świeży ;) .
    Chcę kupić drukarkę laserową kolorową do użytku w domu .
    Chcę drukować informacyjne o produktach pszczelich ale też chciałbym wydrukować sobie etykiety na te produkty.
    Z racji że potrzebuje krótkie serie ,chciałbym sam sobie drukować na papierze samoprzylepnym .
    Czy coś takiego mogę wydrukować w podobnej jakości na sprzęcie powiedzmy od 500-do 1000zł ?
    Na słoiku tak wygląda

W innym zamkniętym temacie ktoś wybrał Konica Minolta bizhub C35P
    Atramentowa odpada bo zmienia kolory na papierze samoprzylepnym .

Bardzo proszę o opinie i sugestie .
    Czy nikt nie może mi doradzić ?

0
  Szukaj w 5mln produktów