Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Blokada IMEI S8+ oraz A5 2017

ŁukiSzczecin 12 Cze 2018 22:14 285 3
  • #1 12 Cze 2018 22:14
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  

Witam, mam okazję kupić S8+, oraz A5 2017 pochodzące z sieci T-Mobile. Urządzenia są w atrakcyjnych pieniądzach, nowe z foliami na ekranie, zastawione w lombardzie i nie odebrane, okazało się jednak że nie są spłacane i telefon żąda pin w celu usunięcia blokady imei.
    Moje pytanie brzmi czy w tych urządzeniach zadziała karta Lyca Mobile? Bo posiadam dwie karty w tej sieci i szukam telefonów, w tej cenie miałbym dwa świetne nowe urządzenia jednakże nie wiem czy Lyca Mobile traktowana jest jako typowo polska sieć i blokada IMEI również jej dotyczy? Jedna karta kupiona w Polsce, druga wcześniej w Niemczech. Proszę o odpowiedź gdyż lombard bez kupienia nie chce dać sprawdzić sprzętu na swojej karcie, a ceny są na tyle kuszące że miałbym nowy S8+ i A5 17 w cenach używanego S6 oraz S4/S5 :)

0 3
  • Pomocny post
    #2 12 Cze 2018 22:21
    nutergsm
    Moderator - GSM

Zapomnij o takich telefonach. Operator zablokuje IMEI na dobre.

0
  • #3 12 Cze 2018 22:35
    ŁukiSzczecin
    Poziom 26  

Słyszałem że na przykład Niemieckie karty typu o2, niemiecki T-Mobile, Vodafone działały mimo blokady na PL sieci. Ale dzięki za odpowiedź w takim razie daje sobie spokój z tymi smartfonami. Pozdrawiam

0
  • #4 12 Cze 2018 22:46
    nutergsm
    Moderator - GSM

Za granicą może by i działały przez jakiś czas. W Polsce takie karty korzystają z naszych nadajników więc pewnie by tez nie działały.

0
  Szukaj w 5mln produktów