logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jak przywrócić polskie menu w drukarce OKI 4350 po skasowaniu pamięci EPROM?

defol 23 Sie 2005 14:18 3531 3
REKLAMA
  • #1 1757477
    defol
    Poziom 19  
    Posty: 500
    Pomógł: 11
    Ocena: 15
    Bęben, który powinien starczyć na 20000 kopii był katowany do 36000 kopii. W końcu drukarka zaczęła mocno brudzić i nie chce już drukować poleceń z komputera. Mądry pan informatyk w tej firmie chciał ją jeszcze reanimować i w MENU skasował pamięć EPROM i teraz nie ma polskiego menu i jest awantura, że to niby my schrzaniliśmy robotę. Jak można odzyskać polskie menu, może macie jakiś program, który się wgrywa. Dzięki za pomoc i info
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 1757522
    kosmita
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 4100
    Pomógł: 216
    Ocena: 134
    Obu wam poradzę jedno: podręcznik użytkownika który jest w formie PDF na krążku strona 35
    Cytat:
    ZMIANA JĘZYKA WYŚWIETLANIA
    Aby zmienić język, w którym są wyświetlane informacje na panelu LCD
    drukarki, należy wykonać następujące czynności.
    1. Naciśnij przycisk Online, aby przełączyć drukarkę w stan
    offline.
    2. Naciskaj przycisk Menu, aż zostanie wyświetlony komunikat
    MENU KONFIGURACJI SYSTEMU.
    3. Naciśnij przycisk Wybierz.
    4. Naciskaj przycisk Pozycja Pozycja, aż zostanie wyświetlony komunikat
    JĘZYK.
    5. Naciskaj przycisk Wartość Wartość, aż zostanie wyświetlony żądany
    język.
    6. Naciśnij przycisk Wybierz Wybierz. Obok wybranego języka pojawi się
    znak plus (+).
    7. Po zakończeniu ustawiania języka wyświetlania naciśnij
    przycisk Online.
  • REKLAMA
  • #3 1757545
    defol
    Poziom 19  
    Posty: 500
    Pomógł: 11
    Ocena: 15
    Dziękuję. Jutro sprawdzę. Jeszcze raz dzięki.
  • #4 1777611
    irf
    Poziom 16  
    Posty: 215
    Pomógł: 10
    Ocena: 7
    Chciałbym gorąco podziekowac Kosmicie za profesjonalną odpowiedz do tematu. Brawoooooo.
REKLAMA