Bęben, który powinien starczyć na 20000 kopii był katowany do 36000 kopii. W końcu drukarka zaczęła mocno brudzić i nie chce już drukować poleceń z komputera. Mądry pan informatyk w tej firmie chciał ją jeszcze reanimować i w MENU skasował pamięć EPROM i teraz nie ma polskiego menu i jest awantura, że to niby my schrzaniliśmy robotę. Jak można odzyskać polskie menu, może macie jakiś program, który się wgrywa. Dzięki za pomoc i info