Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Software GP/GM300 Series - Program przestał się uruchamiać

14 Cze 2018 14:14 288 4
 • Poziom 10  
  Cześć.
  Jak w tytule. Wersja CPS R03.11.16_EN oryginalna, legalna. System Win 7 x64. Jeszcze wczoraj programowałem radiotelefon, w międzyczasie system zainstalował poprawki. Po restarcie (wymaganym przez system) program teoretycznie się odpala (w menedżerze zadań jest proces gp300 - jak na printscreenie ) ale okna programu nie widać. Odinstalowanie kompletne (revo uninstaller) i zainstalowanie ponowne nie pomogło. Odpala się ale tylko w tle. Aha nie pomogło też odinstalowanie poprawek systemowych.
  Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
  Grzesiek.
  Software GP/GM300 Series - Program przestał się uruchamiać
 • Pomocny post
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Reinstalka windy i wyłączenie aktualizacji automatycznych. Możesz tez spróbować przywrócić system do punktu sprzed aktualizacji.
  Można też uruchomić komputer z windowsa zainstalowanego na pendrive czy CD/DVD.
  M
 • Poziom 10  
  Hmm, akurat tego chciałem uniknąć. Zobaczę czy się da przywrócić do stanu przed aktualizacją. Jakieś inne pomysły (ten oczywiście biorę poważnie pod uwagę)?
 • Pomocny post
  VIP Zasłużony dla elektroda
  Obawiam się, że nie masz wyjścia. Ja, nauczony przykrymi doświadczeniami z M$ po instalacji systemu z oprogramowaniem zawsze wyłączam aktualizacje. Ty masz problem na jednym PC, ja miałem do czynienia z awarią kilkuset maszyn rozlokowanych po całej Europie po update z M$. W tamtym przypadku odinstalowanie poprawki na szczęście pomogło.
  M
 • Poziom 10  
  A więc powalczyłem jeszcze i tak: przywrócenie systemu nic nie dało, odinstalowanie poprawki - również. Wymyśliłem sobie odpalenie virtualnej maszyny w trybie XP. Zadziałało. Wiem, że to metoda tymczasowa, ale póki co mogę działać dalej. Pewnie skończy się na reinstalacji systemu.
  SP5IT - dzięki za zainteresowanie i wskazówki.
  Temat zamykam.