#1 17279010 16 Cze 2018 11:46 Syrix Syrix Poziom 1 Posty: 1 Autor tematu Post #1 17279010 16 Cze 2018 11:46 Od wczoraj zaczeło wyskakiwać mi pewne okienko cmd na sekunde udało mi się zrobić jego zrzut proszę o pomoc.
#2 17279170 16 Cze 2018 13:32 Kolobos Kolobos Spec od komputerów Posty: 85164 Pomógł: 17165 Ocena: 10442 Pomocny post? (0) Post #2 17279170 16 Cze 2018 13:32 Tak się kończy bezmyślne używanie programów do "automatycznej" instalacji sterowników. Zamieść wymagane logi z FRST w załączniku!
#3 17281441 17 Cze 2018 20:00 RADU23 RADU23 VIP Zasłużony dla elektroda Posty: 20718 Pomógł: 2427 Ocena: 1728 Pomocny post? (0) Post #3 17281441 17 Cze 2018 20:00 @Syrix Wykonaj skanowanie MBAM oraz ADWcleaner i usuń wszystko co wykryją https://www.malwarebytes.com/dl-confirm/ http://www.bleepingcomputer.com/download/adwcleaner/ Pobierz Farbar Recovery Scan Tool http://www.bleepingcomputer.com/download/farbar-recovery-scan-tool/ zgodny z wersją systemu 32-bit lub 64-bit. Uruchom FRST i kliknij "Scan". Wstaw raport FRST i Addition jako załączniki.