Witam.
Czy ktoś rozbierał te elektrozawory?W jednym oprócz tulejki dystansowej był jeszcze śrut i ten elektrozawór działa .Ale wyjąłem jeszcze z niego coś w postaci tulejki jakby z łożyska igiełkowego. Kombajn kupiony był w tym roku i poprzedni właściciel mówił że to już od dawna nie działa . Czy może ma ktoś schemat elektryki tych elektrozaworów bo tez nie działa lub schemat hydrauliczny ?
Poazdrawiam
Czy ktoś rozbierał te elektrozawory?W jednym oprócz tulejki dystansowej był jeszcze śrut i ten elektrozawór działa .Ale wyjąłem jeszcze z niego coś w postaci tulejki jakby z łożyska igiełkowego. Kombajn kupiony był w tym roku i poprzedni właściciel mówił że to już od dawna nie działa . Czy może ma ktoś schemat elektryki tych elektrozaworów bo tez nie działa lub schemat hydrauliczny ?
Poazdrawiam