Licznik najprawdopodobniej nie był kręcony, wsad testowy podstawiłem. Nadal stan km nie zmienia się ani nie pokazuje prędkości. Od 3 pinu w białej kostce do czujnika w skrzyni jest przejscie a czujnik ma ok. 60 Ohm i na drugim styku masę. Co może być przyczyną i jaki ma być poziom impulsów ze skrzyni żeby zobaczyć je oscyloskopem.
Dodam ze nie mam pewności czy licznik jest oryginalny od tego auta bo sprowadzone jest przez handlarza i są ślady na śrubach mocujących a także nieładne wiązki w wtyczkami.
SławeK
Dodam ze nie mam pewności czy licznik jest oryginalny od tego auta bo sprowadzone jest przez handlarza i są ślady na śrubach mocujących a także nieładne wiązki w wtyczkami.
SławeK