Wybieram dowolny program prania. Pralka działa i wszystko ok, tylko nie kończy prania tzn. na wyświetlaczu pozostała 1 min. i cały czas pierze. Musze przestawić programator na płukanie, potem na wirowanie i wtedy normalnie skończy. Czy to może być coś z programatorem? Proszę o pomoc.