Witam.Natknąłem się na Allegro na coś takiego http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61512713 Za takie pieniądze -tylko brać!Czy ktoś z kolegów natknął się na taki sprzęt,czy jest on cokolwiek wart?Pieniądze może nie wielkie ale jeśli ma to być zabawka to kupię sobie na odpuście.A tak poważnie,przydałaby mi się taka lornetka na urlop popodziwiać piękną przyrodę,parametry jakie tam podają są rewelacyjne.Chciałbym zapytać czy mieliście coś takiego w reęku i rzeczywiście ma taki zoom? Każda opinia mile widziana.
p.s to też jest ciekawe http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61529505 Pozdrawiam
p.s to też jest ciekawe http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61529505 Pozdrawiam