Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Huawei B525 - nie działa usb - błąd 100003

czmiggler 25 Lip 2018 09:40 213 1
  • #1 25 Lip 2018 09:40
    czmiggler
    Poziom 8  

Witam.
    Mam taki problem, że po podłączeniu usb do huaweii b525 nie moge korzystać z zasobów pendriva.

- Włączyłem serwer samba
    - właczyłem udostepnianie zasobów (określiłem nazwe użytkownika, hasło, pełne zasoby)
    - router widzi pendriva i umożliwia wybranie katalogu - ja wybieram całość zasobów.

po próbie uruchomienia dostępu do sieci z poziomu chroma pokazuje mi komunikat: 100003

po próbie uruchomienia dostępu do sieci z poziomu interet explorera pokazuje mi komunikat:
    <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
    -<error>
    <code>100003</code>
    <message/>
    </error>

po próbie mapowania dysku sieciowego - pokazuje mi, że brak możliwości połączenia.

O co tu chodzi? Proszę o pomoc

Dodano po 16 [godziny] 35 [minuty]:

Ktoś wie o co może chodzić?

0 1
  • #2 25 Lip 2018 10:23
    czmiggler
    Poziom 8  

Witam.
    Mam taki problem, że po podłączeniu usb do huaweii b525 nie moge korzystać z zasobów pendriva.

- Włączyłem serwer samba
    - właczyłem udostepnianie zasobów (określiłem nazwe użytkownika, hasło, pełne zasoby)
    - router widzi pendriva i umożliwia wybranie katalogu - ja wybieram całość zasobów.

po próbie uruchomienia dostępu do sieci z poziomu chroma pokazuje mi komunikat: 100003

po próbie uruchomienia dostępu do sieci z poziomu interet explorera pokazuje mi komunikat:
    <?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
    -<error>
    <code>100003</code>
    <message/>
    </error>

po próbie mapowania dysku sieciowego - pokazuje mi, że brak możliwości połączenia.

O co tu chodzi? Proszę o pomoc

Dodano po 16 [godziny] 35 [minuty]:

Ktoś wie o co może chodzić?

Dodano po 43 [minuty]:

Aktualizacja routera rozwiązała problem

0