WItam,
uczę się ze strony Forbota obsługę DMA z ADC.
UART z DMA działa mi prawidłowo, ale z ADC nie chce.
W przykładzie w kursie Forbota użyty był procesor STM32F4, a ja mam na płytce STM32F1. Więc okna z ustawieniami w Cube się różnią i myślę, że coś źle odznaczyłem.
Otóż w Cube ustawiłem tak:
W ustawieniach DMA dla ADC ustawiłem tryb Normal.
Program jest trywialny :
Niestety w zmiennej Pomiar_ADC ciągle jest 0.
Jak zmienie DMA na Circular to program sie zatrzymuje.
Zmienna Pomiar_ADC jest typu volatile uint16_t Pomiar_ADC[10];
Macie może jakiś pomysł, bo już siedzę kilka dni i nie mogę sobie z tym poradzić.
uczę się ze strony Forbota obsługę DMA z ADC.
UART z DMA działa mi prawidłowo, ale z ADC nie chce.
W przykładzie w kursie Forbota użyty był procesor STM32F4, a ja mam na płytce STM32F1. Więc okna z ustawieniami w Cube się różnią i myślę, że coś źle odznaczyłem.
Otóż w Cube ustawiłem tak:
W ustawieniach DMA dla ADC ustawiłem tryb Normal.
Program jest trywialny :
Kod: C / C++
Niestety w zmiennej Pomiar_ADC ciągle jest 0.
Jak zmienie DMA na Circular to program sie zatrzymuje.
Zmienna Pomiar_ADC jest typu volatile uint16_t Pomiar_ADC[10];
Macie może jakiś pomysł, bo już siedzę kilka dni i nie mogę sobie z tym poradzić.