Hej, chce kupić sobie do pokoju(z 7-8m^2), głośniki oddalone od siebie o jakieś 2 metry. Głównie do słuchania muzyki(powiedzmy, że do wszystkich gatunków), czasami do jakieś gry. Głośniki będą podpięte do karty dźwiękowej Creative Z.
Preferowałbym zestaw 2.0, ale 2.1 też bym przebolał. Głównie chodzi o jakość dźwięku, mocy nie muszą mieć nie wiadomo ile.
Z wyszukiwania informacji na necie, to polecane są takie modele jak:
Edifier R1600TIII
Edifier R1280DB
Stare Solo 6c
Modecom MC-MHF60U
Microlab B77
Edifier R1850DB
Jestem ograniczony wysokością głośnika do około 25cm. Który z tych głośników(a może innych zaproponowanych przez kolegów) zagrają najlepiej?
Z góry dziękuje za pomoc.
Preferowałbym zestaw 2.0, ale 2.1 też bym przebolał. Głównie chodzi o jakość dźwięku, mocy nie muszą mieć nie wiadomo ile.
Z wyszukiwania informacji na necie, to polecane są takie modele jak:
Edifier R1600TIII
Edifier R1280DB
Stare Solo 6c
Modecom MC-MHF60U
Microlab B77
Edifier R1850DB
Jestem ograniczony wysokością głośnika do około 25cm. Który z tych głośników(a może innych zaproponowanych przez kolegów) zagrają najlepiej?
Z góry dziękuje za pomoc.