Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

FTH 2006 Jak zrobić 10 kanałów

frycu5 26 Sie 2005 12:24 794 4
  • #1 26 Sie 2005 12:24
    frycu5
    Poziom 10  

Witam
    Posiadam FT-2006 czytałem troche o programowaniu tego radia i niestety nie moge zaprogramować
    Problem polega na tym ze posiadam tylko jeden kanał (jak zrobić zeby było 10 kanałów), w żaden podany sposób nie wychodzi.

Nawet jak wpisze częstotliwość i wyjde z trybu programowania , to po pojawienu się na wyświetlaczu CH1 nadawanie i odbiór nie zgadza się z wcześniej wpisaną czestotliwościa , gdy ponownie wejde w programowanie wyświetla mi się zadana czestotliwość i nadawianie/odbiór działa tak jak trzeba

Próbowałem na paru sztukach i lipa
    [/b]

0 4
  • #4 01 Wrz 2005 14:13
    frycu5
    Poziom 10  

niestety nie pomogło dalej nie moge uzyskać innych kanałów poza CH 1

0
  • #5 31 Mar 2006 23:08
    namemartin
    Poziom 10  

Witam. Tez miałem ten problem.
    Więc do rzeczy: Mamy 4 przyciski widoczne i 4 ukryte - pewie o tym wiesz.
    Więc wybierasz częstotliwość potem naciskasz kolejno przyciski w lewym pionie : (trzeba to zrobić dosyć szybko) 4ty od góry potem 2gi od góry i zaczyna wtedy pulsować na wyświetlaczu (w lewym górnym rogu) cyfra i wtedy pokrętłem od zmiany kanałów ustawiasz na jakim kanale chcesz mieć tą częstotliwość ( możliwe 10 kan. 0-9 ) potem wciskasz szybko jeszcze raz 2gi przycisk od góry i częstotliwość zostaje zaprogramowana na wybranym przez Ciebie kanale itd. ( pamiętaj przyciski w lewym pionie)
    W razie problemów służę pomocą .
    Powodzenia

0
  Szukaj w 5mln produktów