Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam pomocy do Thomson 21MX17e

27 Aug 2005 11:06 1557 11
  • Level 10  
    Szukam pomocy do Thomson 21MX17e otóż mam problem z pamięcią chyba bo nie moge przełaczać pilotem kanałów wcale na to nieraguje tylko jest niebieski obraz i tylko mozna przełaczać AV a tak to nic bardzo bym prosził o szybką pomoc będe wdzięczny
    Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Helpful post
    Level 41  
    Jeśli masz niebieski obraz to brak sygnału //a czy głos jest//

Dodano po 1 [minuty]:

acha wypii taśme od klawiatury lokalnej
  • Level 10  
    Jak wspomniałem jest niebieski obraz sygnał czyli głos jest tylko na euro, pilot tylko reaguje na przełaczanie av a tak nic więcej. Żeby mi go naprawić jest potrzebna mi pamięć Sat, orginalna którym będzie programym jakim wgram do pamięci. A o to ten telewizor
    Thomson 21MX17e chassis Tx 807 A sat do pamięci to 22w04.
    Czekam na odpowiedz dzięki i pozdro.
  • Level 10  
    To nie pilot tylko pamieć potrzebuje pilnie a gdzie mam wklepać w wyszukiwarcze pozdro
  • Helpful post
    Level 15  
    Nie wymieniaj żadnej pamięci (a jeśli już się upierasz to wsaw cztysą bo ruszy) tylko włącz mu automatyczne strojenie i pozwól mu skończyć-i po naprawie.Temat jest taki jak napisałem w sytuacji gdy wciskając klawisze numeryczne na pilocie programy np. 1,5,9 są a przy przełączaniu "pr+" przełącza się na AV z jakiegokolwiek programu
  • Level 10  
    No to jak tak mówisz tom32 to podaj mi orginalną pamieć do sat pamięci tego o własnie tv thomson będe ci wdzięczny za to pozdro i narazie
  • Helpful post
    Level 13  
    Pójdzie Ci na pamięci niezaprogramowanej.Jak nie masz zaprogramowanych kanałow to tak przelącza.szukaj dlaczego nie dziąła tor sygnalowy.
  • Level 10  
    No tak racja ale wszystkiego próbowałem krótko mówiąc jest uszkodzony program zaprogromowany w pamieci sat tv poszukuje orginalnego do tego typu tv bardzo bym prosził o pomoc wasz:) pozdro
  • Level 10  
    Witam
    Jeszcze raz spokojnie na początku migała dioda nie chciał ruszyć.
    Wstawiłem pamięć czystą ruszył z niebieskim ekranem, brak menu, reakcji pilota. Tylko klawiatura działa pr+ i pr- to przełacza na AV i na VHS.
    Sciągnąłem wsat pamięci z internetu i nic ciągle to samo.
    Ale zauważyłem że kasuje się program który wpisałem do pamięci i zapisuje się zbdurami. Czy coś nie jest z procesorem??
    Pozdrawiam
    Mario
  • Helpful post
    Level 15  
    no to wszystko jasne,sprawdz SDA i SCL,na bank tu siedzi problem
  • Level 10  
    dzięki za odpowiedz tom32 sprawdze i dam znać na forum no to pozdro