#1 162824 31 Mar 2003 11:10 cymbi cymbi Poziom 27 Posty: 1344 Pomógł: 61 Ocena: 99 Autor tematu Post #1 162824 31 Mar 2003 11:10 Kto ma ten program- służy on do zarządzania kserokopiarkom.???
#2 213318 14 Maj 2003 15:43 pawol pawol Poziom 22 Posty: 772 Pomógł: 18 Ocena: 130 Pomocny post? (0) Post #2 213318 14 Maj 2003 15:43 To stara nazwa. Nowe wersje nazywają sie smart net monitor
#3 953834 01 Lis 2004 20:18 marek216 marek216 Poziom 43 Posty: 17989 Pomógł: 1076 Ocena: 924 Pomocny post? (0) Post #3 953834 01 Lis 2004 20:18 strona ricoh -polecam. są dwa: klient i admin - najlepiej mieć oba wgrane. programiki na wszystkie paltformy windows FeniksTech - Modułowy program do obsługi firm i serwisów