logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] audi a6c73.0tdi CDUD - silnik 3.0 tdi zgasł i nie chce odpalic...

pawlo663 01 Paź 2018 20:39 12495 9
REKLAMA
  • #1 17472219
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    Witam panowie mam problem z odpaleniem silnika który zgasł tak jak by zabrakło paliwa w układzie wiec postanowiłem zajrzeć do filtra paliwa przy okazji wymieniłem na nowy po odpowietrzeniu układu paliwowego VCDS niestety silnik nie chce zagadać w sterowniku silnika brak błędów gdzieś na forum wyczytałem aby zdemontować zawór wysokiego ciśnienia i zobaczyć czy nie ma tam opiłków na szczęście jest czysto,podczas kręcenia rozrusznikiem ciśnienie paliwa jest

    DE00188 Wysokie ciśnienie paliwa: wartość rzeczywista 24000 hPa
    IDE00201 Wysokie ciśnienie paliwa: wartość wymagana 324300 hPa
    IDE00589 Ciśnienie paliwa 2400 kPa rel
    IDE01378 Wysokie ciśnienie paliwa: różnica regulacji 303000 hPa

    i mam pytanie czy nie jest to ciśnienie za niskie do odpalenia silnika proszę o porady oraz podpowiedzi co może być przyczyną...
  • REKLAMA
  • #2 17475042
    autominus
    Poziom 3  
    Posty: 231
    Pomógł: 1
    Ocena: 29
    Może regulator ciśnienia uległ uszkodzeniu.
  • REKLAMA
  • #3 17475094
    misiek-888
    Poziom 36  
    Posty: 2500
    Pomógł: 379
    Ocena: 1306
    Rekulator ,czujnik cisnienia Rail do sprawdzenia. Zrób regultorowi nastawy podstawowe
  • #4 17475583
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    panowie a jak który z czujników jest uszkodzony nie pokaże błędu w sterowniku??
  • REKLAMA
  • #5 17475643
    marfur30
    Poziom 28  
    Posty: 776
    Pomógł: 137
    Ocena: 383
    Nie konicznie. Nie musi pokazywać błędu a któryś z czujników lub regulator będzie uszkodzony .
  • REKLAMA
  • #6 17475668
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    spróbuję podmienić czujniki na listwie wtryskowej i zawór wysokiego ciśnienia ten co jest w pompie wtryskowej i zobaczę czy motor zagada..
  • #7 17483196
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    witam po wymianie czujników na listwie to samo silnik kreci i nie chce odpalić dodam jeszcze że po chwili kręcenia tak jak by blokowało rozruch silnika czyżby wtryskiwacze podawały za dużą dawkę paliwa i dlatego praca silnika jest niemożliwa?poniżej zamieściłem korekcje wtrysków tak jak motor chodził możliwe że wtryskisą do wymiany??

    Różnica dawki wtrysku cylinder 1 2.42 mg/stroke
    Różnica dawki wtrysku cylinder 2 -1.97 mg/strok
    Różnica dawki wtrysku cylinder 3 -2.48 mg/stroke
    Różnica dawki wtrysku cylinder 4 4.23 mg/stroke
    Różnica dawki wtrysku cylinder 5 0.31 mg/stroke
    Różnica dawki wtrysku cylinder 6 -3.16 mg/stroke
  • #8 17484172
    misiek-888
    Poziom 36  
    Posty: 2500
    Pomógł: 379
    Ocena: 1306
    Jak błedy zwiazane z cisnieniem paliwa zniknęły to pomierz stosy lub daj wtryski do sprawdzania.
  • #9 17489153
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    Witam udało się odpalić silnik uszkodzony był zawór wysokiego ciśnienia na pompie wtryskowej i teraz moje pytanie kieruje co do wartości ciśnienia na pompie wtryskowej czy na biegu jałowym nie jest za wysokie?

    IDE00188 Wysokie ciśnienie paliwa: wartość rzeczywista 778900 hPa
    IDE00201 Wysokie ciśnienie paliwa: wartość wymagana 280000 hPa
    IDE00589 Ciśnienie paliwa 77620 kPa rel
    IDE01378 Wysokie ciśnienie paliwa: różnica regulacji -498900 hPa
  • #10 17959499
    pawlo663
    Poziom 11  
    Posty: 144
    Ocena: 87
    Witam okazało się że jeden wtryskiwacz podczas dobijania ciśnienia paliwa zalewał poszczególny cylinder po wymianie wtryskiwacza silnik pali od strzała.pozdrawiam..

Podsumowanie tematu

✨ Użytkownik zgłosił problem z uruchomieniem silnika 3.0 TDI w Audi A6 C7, który zgasł, co sugerowało brak paliwa. Po wymianie filtra paliwa i odpowietrzeniu układu, silnik nadal nie odpalał, mimo braku błędów w sterowniku. Użytkownicy zasugerowali sprawdzenie regulatora ciśnienia oraz czujników ciśnienia na listwie wtryskowej. Po wymianie czujników problem nie ustąpił, a silnik blokował się podczas rozruchu. Ostatecznie, po wymianie uszkodzonego zaworu wysokiego ciśnienia, silnik udało się uruchomić. Użytkownik zadał pytanie o wartości ciśnienia paliwa na biegu jałowym, które po uruchomieniu wyniosły 778900 hPa, co wzbudziło wątpliwości co do ich prawidłowości. Ostatecznie okazało się, że jeden z wtryskiwaczy zalewał cylinder, co również wymagało wymiany.
Wygenerowane przez model językowy.
REKLAMA