Problem z wentylatorem chłodzącym agregat i chłodniczkę w prawym dolnym rogu, wentylator jest sprawny, ale nie uruchamia się nawet jak agregat i chłodniczka są gorące. Przy czym we wtyczce, która dochodzi do wentylatora jest napięcie 230V (tak pokazuje miernik), ale wentylator ani drgnie. Jednak po podłączeniu wentylatora do normalnego gniazdka 230V ten normalnie pracuje. Mam dwie identyczne suszarki obok siebie i identycznie to wygląda, suszą normalnie, co z tym zrobić?
Poprawiłem TONI_2003