Witam.
Czy istnieje możliwość przekształcenia pliku napisanego w bascom na postać .hex ??
Taki plik bez problemu załadowałym do procesora prostym programatorem.
Czy istnieje możliwość przekształcenia pliku napisanego w bascom na postać .hex ??
Taki plik bez problemu załadowałym do procesora prostym programatorem.