Witam,
Również mam problem z tym samym wirusem.
Zrobiłem skany, przy pomocy programu FRST, ale nie bardzo wiem co mam z nimi dalej zrobić.
Tylko nie wiem czemu nie mogę dodać w poście załączników, oraz linków bo mam za mało postów.
Mogę wkleić bezpośrednio tekst z FRST.txt oraz ADDITION.TXT tutaj?
Również mam problem z tym samym wirusem.
Zrobiłem skany, przy pomocy programu FRST, ale nie bardzo wiem co mam z nimi dalej zrobić.
Tylko nie wiem czemu nie mogę dodać w poście załączników, oraz linków bo mam za mało postów.
Mogę wkleić bezpośrednio tekst z FRST.txt oraz ADDITION.TXT tutaj?