Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Zgemma H2H - Zgemma H2H Open PLi 6.2 brak Pikon w lista kanałów

Andrzej Gdz 04 Nov 2018 12:28 9135 10
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    Witam ,

Dekoder Zgemma H2H soft Open PLi 6.2 mam problem.
    Mianowicie w tym poście https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3459709.html pierwsza fotka , u mnie bark własnie pikon kanałów ,są tylko nr i nazwa kanału.
    Jak to ustawić skoro u mnie nie mam takiego okna jak na fotce trzeciej od góry z opcjami --> Wyświetlaj pikony w liście kanałów.
    Picony każdego kanału są na dole ekranu telewizora na pasku info o kanale. Picony też są na OpenWebif.
    Nie mam picon jak przełączam na telewizorze lista kanałów Bukiety "POLSKA FULL" Kanały są ponumerowane ale przy żadnym kanale nie ma picon ?
    Pomoże ktoś wybrnąć ?
    LeDy
    Level 43  
    W menu nie ma włącz Pikony? Może trzeba ponownie przeszukać kanały aby załapało Pikony? Zobacz przeszukanie jednego transpondera i będziesz wiedział czy to wina listy(braku aktualizacji danych transpondera).
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    LeDy wrote:
    W menu nie ma włącz Pikony? Może trzeba ponownie przeszukać kanały aby załapało Pikony? Zobacz przeszukanie jednego transpondera i będziesz wiedział czy to wina listy(braku aktualizacji danych transpondera).

O kurna ja w tym kompletnie laik, 3 dni mam dekoder !!!
    Pikony są widoczne w dolnym ekranie telewizora i w OpenWebif. Brak Picon jest jak włączę listę kanałów czyli to co w załączonym linku na pierwszej fotce.
    Reasumując co mam "łopatologicznie" teraz zrobić ?
    LeDy
    Level 43  
    To jak są Pikony w dolnym "pasku" informacyjnym tzn. ,że wszystko masz a tylko kwestia softu.
    W opcjach poszukać i pobrać sterownik jakiś?
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    LeDy wrote:
    To jak są Pikony w dolnym "pasku" informacyjnym tzn. ,że wszystko masz a tylko kwestia softu.

Soft mam Open PLi Release 6.2.
    LeDy
    Level 43  
    Zobacz to . Nie mam tego tunera. Zgemma H2H - Zgemma H2H Open PLi 6.2 brak Pikon w lista kanałów
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    LeDy wrote:
    Zobacz to . Nie mam tego tunera. Zgemma H2H - Zgemma H2H Open PLi 6.2 brak Pikon w lista kanałów

Ale co mam zobaczyć ( nadmieniam że bawię się w cccam 3 dzień ).
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    LeDy wrote:
    A co to ma do cccam?

Nie wiem co to ma do cccam i do kogo te pytanie ja wiem ze w liście kanałów nie mam Picon ?
    internick
    Level 35  
    OpenPLi nie znam. W Egami to ustawiam w opcjach - pokazuj pikony na liście - jakoś tak to brzmi
    Andrzej Gdz
    Level 22  
    internick wrote:
    OpenPLi nie znam. W Egami to ustawiam w opcjach - pokazuj pikony na liście - jakoś tak to brzmi

Sugerowano mnie :
    Wejdź
    Menu Ustawienia System - > Umożliwia GUI -> Interfejs użytkownika-> Potem Wyświetlaj picony na liście kanałów -> Daj na tak zielony guzik zapisz

Najgorsze jest to że jak tak zrobię interfejs użytkownika to mam tylko Alternatywny tryb numerowania , Czas wyświetlania pasku info oraz Wyświetlanie secondlnfofar NIE MAM pozycji wyświetlaj picony na liście kanałów ?

EDIT EDIT EDIT

Jeden z kolegów na grupe na fb podpowiedział -> Zmień w menu tryb użytkownika na expert. Bo masz na pewno prosty.
    Zrobiłem w menu na expert bo miałem rzeczywiście prosty i pokazało się pokaż picony na liście kanałów. Picony są teraz widoczne na liście kanałów !!!.

Dodano po 2 [godziny] 24 [minuty]:

Podpowiedź na fb.