Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wymiana fabrycznego radia VC - nie działają przyciski na kierownicy i wyświetlac

DJ.PC.MIETEK 04 Lis 2018 13:46 57 1
  • #1 04 Lis 2018 13:46
    DJ.PC.MIETEK
    Poziom 2  

Witam od jakiegoś czasu borykam się z problemem wymiany radia w mojej vectrze c 2002r przedlift z fabrycznym radiem cdr 2005 kierownica z przyciskami.

Zakupiłem sobie radio Erisin es3773p dedykowane do tego modelu z interfejsem canbus wszystko ładnie pięknie oprócz tego,że nie działa sterowanie z kierownicy i brak komunikacji z wyświetlaczem a według opisu miało wszystko śmigać.

Mam już wielki mętlik czytając różne informacje na googlach sam zgłupiałem czy mi ten canbus potrzebny i jak to w końcu zrobić czy ktoś borykał się z tym problemem i wie jak to zrobić?.

Czy jest jakiś sposób na podłączenie tego żeby to wszystko działało jak na fabrycznym może trzeba kleme zdjąć czytałem ,że trzeba podłączyć kabel swc ale z czym nie wiem nie mam kabla sys+5v i już nie wiem co robię źle? Wymiana fabrycznego radia VC - nie działają przyciski na kierownicy i wyświetlac Wymiana fabrycznego radia VC - nie działają przyciski na kierownicy i wyświetlac Wymiana fabrycznego radia VC - nie działają przyciski na kierownicy i wyświetlac

0 1
  • #2 06 Lis 2018 17:16
    djlj24
    Spec od car audio

Radio CDR2005 z wyświetlaczem łączy się po starej magistrali (3 przewody) a nie po CAN. Do górnej części kostki (tej z dużą ilością styków w większości pustych) z interfejsu powinny być podłączone 3 przewody - to do wyświetlacza. Do dolnej części kostki oprócz zasilania do styku SWC powinien iść przewód właśnie do sterowania z kierownicy. Niestety po fotkach nie widać opisu przewodów oraz sposobu podłączenia z instalacją pojazdu.

0
  Szukaj w 5mln produktów