Witam wszystkich serdecznie. Ostatnio dostałem Adapter WIFI N Do instalacji od kolegi na nowym systemie. Niestety te z internetu nie działały.
Na szczęście odnalazł płytę z oryginalnymi sterownikami. Chciałem się z wami nimi podzielić. Sterowniki są do Win Vista,Win 7, Win 8, Maca i Linuxa. To mój pierwszy post. Jeśli coś byłoby nie tak to proszę o pomoc
Serdecznie pozdrawiam. Sławek.
[url=https://obrazki.elektroda.pl/7070859000_1541616938.jpg]
[/url
VID 0BDA
PID 8179
Realtek RTL8188EU Wireless LAN 802.11n USB 2.0
Na szczęście odnalazł płytę z oryginalnymi sterownikami. Chciałem się z wami nimi podzielić. Sterowniki są do Win Vista,Win 7, Win 8, Maca i Linuxa. To mój pierwszy post. Jeśli coś byłoby nie tak to proszę o pomoc
[url=https://obrazki.elektroda.pl/7070859000_1541616938.jpg]
VID 0BDA
PID 8179
Realtek RTL8188EU Wireless LAN 802.11n USB 2.0