Witam!!! Jestem początkujący w telefonach komórkowych i mam takie: jakiego formatu są dzwonki w Siemensie C62 a jakiego w C65(czy to są mp3 czy inny format bo na stronie Siemensa ni jest napisane) .Za odpowiedż dziękuję.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwrobelj napisał:Witam!!! Jestem początkujący w telefonach komórkowych i mam takie: jakiego formatu są dzwonki w Siemensie C62 a jakiego w C65(czy to są mp3 czy inny format bo na stronie Siemensa ni jest napisane) .Za odpowiedż dziękuję.